Baner Tesla

HARRY POTTER I AULA TAJEMNIC

IMG 0500 W ubiegły wtorek, 29.11 aula naszej szkoły zamieniła się w miejsce rodem z Hogwartu. Do młodych czarodziejek i czarodziejów (uczniowie klasy 1d LO) dołączyli nowi adepci czarów i magii (uczniowie klas 2b i 2f ze SP nr 5). Mieszkańcy domów Gryffindor, Slytherin, Ravenclaw i Hufflepuff przeczytali swoim młodszym kolegom obszerne fragmenty książek opowiadających o przygodach bohatera znanego i lubianego – Harry’ego Pottera. Nim jednak wszystko się zaczęło… w auli pojawił się Sami Wiecie Kto…

Na sam koniec licealiści przygotowali dla młodszych koleżanek i kolegów niespodziankę – zabawę w języku angielskim „Amazing Animals Hide&Seek”, w której na podstawie opisu należało na przedstawionych slajdach odnaleźć ukryte zwierzątko.

Opiekunem przedsięwzięcia była p.prof.Maria Rządkowska

IMG 0505   IMG 0507