Mikołajkowy kiermasz ciastek i tostów

6. grudnia od rana pod „Mickiem” odbywał się Mikołajowy kiermasz ciast, ciastek i tostów oraz ozdób świątecznych. Organizatorami tego przedsięwzięcia były dwie klasy – IA gimnazjum i IA liceum.

Zbieraliśmy pieniądze szczytne cele – gimnazjaliści na rzecz Słupskiego Schroniska dla Zwierząt, a my (czyli IA LO) na paczki dla dzieci ze Świetlicy Środowiskowej Nr 3 w Słupsku.

Nasza wspólna impreza cieszyła się dużym powodzeniem.

Dodatkowo zorganizowaliśmy Mikołajkowy Konkurs.Trzeba było ubrać się na czerwono. Każdy, kto miał chociaż 50% czerwonej garderoby - lub czapkę Mikołaja i czerwony szalik – był zwolniony tego dnia z odpowiedzi. Dodatkowo najciekawszy strój będzie nagrodzony. Nasze koleżanki robiły zdjęcia wszystkim klasom i wybiorą na ich podstawie osobę najciekawiej ubraną, która otrzyma nagrodę.

Dziękujemy wszystkim, którzy kupowali nasze przysmaki a także tym, którzy byli ubrani na czerwono. Cieszymy się, że do zabawy przyłączyli się również niektórzy nauczyciele.

Zapraszamy do zabawy za rok.

Klasa I A