Baner Tesla

Ortografia nie jest taka trudna

mistrz ortografii Miło mi poinformować, że do XVIII Powiatowego Konkursu Ortograficznego zakwalifikowały się następujące uczennice:

1. Alicja Cichończuk z klasy 2a
  2. Karolina Bednarz z klasy 1a
  3. Wiktoria Kuśmierczyk z klasy 1a
  4. Natalia Kempa z klasy 2b
  5. Anna Bagińska z klasy 1b

Osoby te będą reprezentować naszą szkołę w zmaganiach o tytuł Mistrza Ortografii Powiatu Słupskiego 3. lutego 2017 r. w Ustce.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Bożena Gajdzis