Baner Tesla

DZIEŃ RADOŚCI - WYNIKI GŁOSOWANIA!

13 stycznia 2017r obchodziliśmy Dzień Radości. Większość klas ZSO wzięło udział w zabawie zainicjowanej przez Samorząd Uczniowski i przebrało się w samodzielnie wybranym stylu. Uczniowie wyrażali radość: zakończyliśmy pierwsze półrocze nauki, nazajutrz zaczynały się ferie, mamy karnawał. Ale były również klasy, które manifestowały smutek: niedługo matura, koniec szkoły, czas życiowych wyborów.

Grono Pedagogiczne zadecydowało:
I miejsce: klasa II d LO (Hipisi)
II miejsce: klasa I a LO (Lata dwudzieste)
III miejsce: klasa II a LO (Piżama party)
IV miejsce: klasa I a GIM (Postacie z bajek).

Gratulujemy pomysłowości, zaangażowania i odwagi!