Baner Tesla

DZIEŃ PATRONA SZKOŁY

Dzien Patrona 14 31.01.17 r. z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego klasa I C liceum zorganizowała obchody Dnia Patrona Szkoły. Dla liceum został przygotowany konkurs recytatorski, natomiast dla gimnazjum konkurs plastyczny.

Laureaci konkursu recytatorskiego dla uczniów liceum:

• I miejsce - Patrycja Rozmiarek klasa I c
  • II miejsce - Julia Mielczarek klasa I d
  • III miejsce - Agata Szwedkowicz klasa II d.

Laureaci konkursów plastycznych dla uczniów gimnazjum:

Interpretacja wybranego utworu:

• I miejsce - Agata Geisler klasa III a
  • II miejsce - Ariadna Leśniewska klasa III a
  • III miejsce - Urszula Olechnowicz klasa I a.

Portret Adama Mickiewicza:

• I miejsce - Dominika Knap klasa II a
  • II miejsce - Julia Rosa klasa III b
  • III miejsce - Natalia Janiak klasa I b.

Uczestnikom konkursów serdecznie gratulujemy!

Dzien Patrona 01   Dzien Patrona 05   Dzien Patrona 06

Dzien Patrona 02   Dzien Patrona 04