Studniówka

W piątek, 3 lutego br. uczniowie klas trzecich wraz z dyrekcją, nauczycielami oraz osobami towarzyszącymi bawili się na balu studniówkowym w Dolinie Charlotty zorganizowanym dzięki uprzejmości rodziców. Uroczystość – tradycyjnie - rozpoczęła się polonezem w wykonaniu uczniów. Następnie przyszli maturzyści podziękowali dyrekcji i wychowawcom za trud włożony w ich wychowanie i podsumowali wspólne 3 lata humorystycznymi filmikami oraz przedstawieniem. Po części oficjalnej rozpoczęła się niezapomniana zabawa, która w rytm muzyki trwała do białego rana.