ul. Mickiewicza 32,

+ 48 (59) 84 24 894
sekretariat@lo2.slupsk.pl

Targ Dobroczynny

W środę , 18 grudnia w auli naszej szkoły odbył się Targ Dobroczynny . Uczniowie klas  I A, I C, IE, I F, I G, II A, II C, II D i III D przygotowali świąteczne stoiska pełne niespodzianek. Można było zakupić ozdoby na choinkę, stroiki, płyty, książki, bibeloty. Nie brakowało ciast,babeczek, pierników, tostów, kawy , herbaty. Dużym zainteresowaniem cieszyła się Loteria Fantowa, na której znalazły się m.in. fanty przekazane przez Dyrekcję i Nauczycieli.  O odpowiedni wystrój auli zadbali organizatorzy - uczniowie z klasy I C.Stanęli na wysokości zadania, w auli zapanowała świąteczna atmosfera. Wspierali ich  nasi szkolni wolontariusze  . Wszyscy kupujący wykazali się ogromną hojnością.Większość przygotowanych do sprzedaży przedmiotów została zakupiona przez  Nauczycieli i uczniów . Dochód  z imprezy został przeznaczony na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

W puszce Orkiestry znalazło się aż 1561, 83 zł. Serdeczne podziękowania dla wszystkich uczestników - za wspaniale przygotowane stoiska( tu na wyróżnienie szczególnie zasługują klasy IA i I C), za obfite zakupy ze strony Nauczycieli, za wsparcie ze strony Rodziców i pomoc wielu osób. Dzięki pracy wielu zapaleńców,  impreza zakończyła się sukcesem, nie tylko finansowym. Do zobaczenia za rok!.

// ułatwienia dla niepełnosprawnych //konic ułatwień