ul. Mickiewicza 32,
76-200 Słupsk

sekretariat@lo2.slupsk.pl

Spotkanie z olimpijczykami

DSC 5329 Finaliści olimpiad przedmiotowych są dumą każdej szkoły. Dlatego też p. dyrektor Matriusz Domański pogratulował dziś uczniom klas II i III którzy w ubiegłym roku szkolnym odnieśli sukcesy w zawodach okręgowych olimpiad. Niestety z powodu pandemii nie mogli walczyć o tytuł laureatów gdyż odwołane zostały wszelkie zawody centralne.

Takie spotkanie było możliwe dopiero teraz ponieważ w czerwcu tego roku uniemożliwiło je zamknięcie szkoły. Słowa podziękowania oraz drobne prezenty otrzymali uczniowie oraz ich opiekunowie naukowi:

Olga Kowalska III B – finalistka Olimpiady Biologicznej (opiekun p. Iwona Andrzejewska) oraz Olimpiady Wiedzy Ekologicznej (opiekun p. Katarzyna Nowacka),

Oliwia Mutka II B – finalistka Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości (opiekun p. Marek Nędzusiak),

Zofia Leśniewska III B – finalistka Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości (opiekun p. Marek Nędzusiak),

Oliwia Żurawik II F – finalistka Olimpiady Wiedzy Ekologicznej, (opiekun p. Katarzyna Nowacka),

Łukasz Lemańczyk III A – finalista Olimpiady Teologii katolickiej (opiekun ks. Robert Górski),

Julia Mielczarek III C – finalistka Olimpiady Przedsiębiorczości (opiekun p. Warcisław Machura).

DSC 5330   DSC 5332

// ułatwienia dla niepełnosprawnych //konic ułatwień