Baner Tesla

Hej kolęda...

hej koleda 05

W czwartek, 15 XII klasa I A LO odwiedzała swoich kolegów podczas różnych lekcji i śpiewała kolędy i świąteczne piosenki. W ten sposób prosiła o wsparcie akcji robienia paczek dla dzieci ze Świetlicy Środowiskowej nr 3 w Słupsku.
Bardzo dziękujemy Panu Dyrektorowi Mariuszowi Domańskiemu, nauczycielom oraz uczniom gimnazjum i liceum za hojność i miłe przyjęcie kolędników. Zebrane pieniądze zostały przeznaczone na zakup artykułów papierniczych do zajęć plastycznych prowadzonych w świetlicy.
Klasa I A

hej koleda 01   hej koleda 02