Baner Tesla

Maraton Pisania Listów w Mickiewiczu

Rzadkowska ZSO II LO Maraton Pisania Listów odbywa się co roku w okolicach 10 grudnia, kiedy świętujemy Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka. W tym roku Maraton Pisania Listów odbył się po raz siedemnasty; w naszej szkole po raz pierwszy – w dniach 7-9 grudnia. Amnesty International dziękuje wszystkim uczniom, ich rodzicom, rodzinom i znajomym oraz wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły za wspaniałą lekcję tolerancji, solidarności i demokracji.

RZADKOWSKA   Zaswiadczenie10115028