I Szkolny Turniej Polonistyczny

Turniej Polonistyczny 02 9 marca 2017 r. dwuosobowe zespoły uczniów ze wszystkich klas wzięły udział w

I Szkolnym Turnieju Polonistycznym

Nie dość słowa z widzenia znać…

I miejsce zajęła drużyna klasy II C reprezentowana przez Dominikę Rześny oraz Jana Grocholskiego;

II lokata przypadła zespołowi klasy I B, czyli Barbarze Michałowicz oraz Wojciechowi Nawos-Wysockiemu;

III miejsce zdobyła drużyna klasy II B – Karol Krupiniewicz oraz Miłosz Rogiński.

Wszystkie pozostałe drużyny również wykazały się ogromną wiedzą z zakresu poprawności językowej, dlatego wszystkim serdecznie granulujemy.

W imieniu organizatora konkursu, czyli Redakcji A capito – Iwona Płóciennik

Turniej Polonistyczny 01   Turniej Polonistyczny 03