Wykład z Politechniki Koszalińskiej i nagrody za KWP

kwp 1

W piątek 31 marca gościliśmy pracowników naukowych Politechniki Koszalińskiej. Przyjechali wręczyć nagrody laureatom i uczniom wyróżnionym w VII Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Politechnicznej.

Za zdobycie I miejsca w konkursie, na ręce wicedyrektor Elżbiety Piekarniak został przekazany rzutnik dla szkoły.

Ponadto  goście zademonstrowali szereg doświadczeń i pokazów fizycznych z działu "Drgania i fale".

Zapraszamy do fotogalerii.

kwp 2   kwp 3