II Liceum Ogólnokształcące

z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza


Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza w Słupsku jest wśród najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2017”
ranking stem

„Mickiewicz” w rankingu 200 liceów najlepiej kształcących w zakresie przedmiotów ścisłych

Pragnę poinformować, iż II Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Słupsku, jako jedyne w mieście, znalazło się w rankingu STEM – czyli Science, Technology, Engineering, Mathematics (nauka, technologia, inżynieria i matematyka). Więcej na www.perspektywy.pl

logo Szloly Kompetencji Przyszlosci

Mickiewicz w Rankingu Szkół Kompetencji Przyszłości

 II Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Słupsku znalazło się na 34 miejscu w II Rankingu Szkół Kompetencji Przyszłości wydanym przez Fundację Social Wolves pod patronatem medialnym. „Rzeczypospolitej”. W porównaniu z zeszłoroczną edycją jest to awans o 115 pozycji. Ranking uwzględnia 150 placówek o najlepszych rezultatach spośród 1109 szkół ponadgimnazjalnych, których uczniowie zarejestrowali udział na portalu olimpiady „Zwolnieni z Teorii” w roku szkolnym 2015/16.

Więcej: http://www.zwolnienizteorii.pl/docs/ranking-2016.pdf

Uczniowie zakwalifikowani do finału Małej Olimpiady Fizycznej „Tesla"

Lista uczniów zakwalifikowanych do finału

Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego
dla Gimnazjalistów:
Mała Olimpiada Fizyczna „Tesla"

 

Finalistom gratulujemy wysokiego poziomu.

1. Karol Jaremczak- G3 Słupsk,

2. Adrian Sarwiński- G4 Słupsk,

3. Marek Drwal- UTO Ustka,

4. Kacper Skarżyński- STO Gdańsk,

5. Zuzanna Worotyńska- G1 Lębork,

 

6. Zuzanna Szybisty- G1 Lębork,

7. Judyta Skrzyńska- G1 Lębork,

8. Monika Bartosiak- G1 Lębork,

9. Michalina Baros- G1 Lębork,

10. Patrycja Kucharska- G3 Słupsk,

11. Wiktor Łabęcki- G4 Słupsk,

12. Dominik Zieliński- G3 Słupsk,

13. Joanna Król- G3 Słupsk,

14. Julia Sochacka- G4 Słupsk,

15. Anastazja Stec- G4 Słupsk.

Pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział w tegorocznej edycji konkursu.

Uczniowie, którzy zakwalifikowali się do etapu finałowego, zgłaszają się wraz

z opiekunami 7 kwietnia 2017r. (o godzinie 14.00) w II Liceum

im. Adama Mickiewicza w Słupsku, ul. Mickiewicza 32. Sala 113 (FizykaII).

Proszę zabrać: dokument tożsamości, kalkulator prosty, linijka, długopis.

Życzymy powodzenia.

 

*/