II Liceum Ogólnokształcące

z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza


Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza w Słupsku jest wśród najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2017”
ranking stem

„Mickiewicz” w rankingu 200 liceów najlepiej kształcących w zakresie przedmiotów ścisłych

Pragnę poinformować, iż II Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Słupsku, jako jedyne w mieście, znalazło się w rankingu STEM – czyli Science, Technology, Engineering, Mathematics (nauka, technologia, inżynieria i matematyka). Więcej na www.perspektywy.pl

logo Szloly Kompetencji Przyszlosci

Mickiewicz w Rankingu Szkół Kompetencji Przyszłości

 II Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Słupsku znalazło się na 34 miejscu w II Rankingu Szkół Kompetencji Przyszłości wydanym przez Fundację Social Wolves pod patronatem medialnym. „Rzeczypospolitej”. W porównaniu z zeszłoroczną edycją jest to awans o 115 pozycji. Ranking uwzględnia 150 placówek o najlepszych rezultatach spośród 1109 szkół ponadgimnazjalnych, których uczniowie zarejestrowali udział na portalu olimpiady „Zwolnieni z Teorii” w roku szkolnym 2015/16.

Więcej: http://www.zwolnienizteorii.pl/docs/ranking-2016.pdf

Rocznik 2003

 

Rocznik 2003
klasa 4a
wychowawca: mgr Jerzy Paczkowski
Bogdanowicz Tomasz Jureń Paweł Paszczyk Paweł
Buczyński Robert Kaiser Szymon Patelak Mateusz
Chyr Mirosława Koterska Anna Retkiewicz Kaja
Domagała Robert Krzyżaniak Dorota Sławiński Wojciech
Durlach Małgorzata Łazińska Małgorzata Stodoła Aleksandra
Feder Bartosz Łyszyk Karol Świdczak Kamil
Gawrońska Anna Matusiak Radosław Tatara Anna
Hałuzo Andrzej Michałowska Anna Truskolawski Grzegorz
Jarmułowicz Bartosz Molenda Mariola Waśko Marcin
Jarosławska Anna Molenda Sylwia Zacharska Marta
Jedlińska Katarzyna Otręba Karol Żywicki Łukasz
     
klasa 4b
wychowawca: mgr Maria Dąbrowska
Bińczak Karolina Kozarska Magda Szabłowska Katarzyna
Boberek Michał Król Katarzyna Szczepaniak Sylwia
Ciesielska Małgorzata Lewandowska Daria Śliwczyńska Dorota
Czyż Katarzyna Lidzińska Aleksandra Święty Żaneta
Dańko Beata Lubiński Robert Teresińska Karolina
Dobrynin Aldona Marcińczyk Martyna Wasilewska Monika
Fryckowska Marta Modrzejewska Karolina Wiechowski Krzysztof
Dwulit Barbara Ratajczyk Monika Wojcieszuk Anna
Gadomski Piotr Straszak Aleksandra Zielińska Marta
     
klasa 4c
wychowawca: mgr Jolanta Gierszewska
Adamkiewicz Agnieszka Doczekalska Lidia Mosakowska Małgorzata
Artymiuk Patrycja Dziem Małgorzata Moszko Anna Barbara
Bargieł Aneta Filipczyk Piotr Nitza Agnieszka
Basek Natalia Gładysz Magdalena Rutkowska Magdalena
Blumczyńska Olga Janowicz Aleksandra Sieniutowicz Cezary Maksymilian
Brzóska Paulina Kamińska Agnieszka Smolak Adrian
Chrapkowska Iwona Karcz Magdalena Sołtysiak Anna
Ciszewicz Agnieszka Kozoń Anna Sosnowski Jędrzej
Dąbrowska Katarzyna Kwiatkowska Magdalena Szafarska Katarzyna
Dobosz Paulina Lutyńska Zuzanna Ewa Zielińska Emila
     
klasa 4d
wychowawca: mgr Gabriela Muchowska
Arcab Andrzej Krawczyk Agata Reginia Rafał
Budrewicz Tomasz Lasoń Natalia Robińska Marta
Dalszewska Weronika Letkiewicz Roksana Rozenek Paweł
Gierzyńska Marta Macczak Paulina Salicki Damian
Jaruga Piotr Marcula Ewelina Sarosiek Krzystof
Kosińska Anna Modrzejewska Joanna Sidoryk Aleksandra
Kotowicz Magdalena Myślak Sylwia Starybrat Krzysztof
Kowalewska Katarzyna Niemczycka Ewelina Wdowik Agata
Kowalski Maciej Nowaczek Katarzyna Wrotkowska Monika
Godnicz Anna Odłow Diana Zawadowicz Piotr
Krasko Wojciech Pűrschel Emilia  
     
klasa 4e
wychowawca: mgr Stanisław Stefański
Buta Maciej Idźkowska Aleksandra Rudnicki Piotr
Chmielewska Anna Ignacik Urszula Rutkowska Katarzyna
Cuper Paulina Karsznia Anna Skotnicka Dominika
Czerwonka Marta Koczerga Marek Sowińska Paulina
Damaszk Lucyna Kondej Fryderyk Trzciałkowski Łukasz
Derezulko Paweł Kwapisiewicz Piotr Zawadzka Mariola
Dudkowski Kamil Lachowicz Kinga Zawłocki Marcin
Fleszer Anna Maj Andrzej Zembrowski Piotr
Golcz Łukasz Mamok Szymon Żyluk Marcin
Górski Michał Matusik Katarzyna  
Grzywa Tomasz Piasecki Dominik  
     
klasa 4f
wychowawca: mgr Mariusz Szczechowicz
Dulanowska Kinga Kwinta Bartosz Straszewski Paweł
Górska Izabela Nebesio Daria Szewczuk Joanna
Grużewskki Maciej Nowacki Miłosz Szmidt Tomasz
Iwaniak Ewelina Pietrzak Anna Tomaszewicz Anna
Jankowski Bogumił Polonis Marcin Treczyński Łukasz
Jaroszewicz Agnieszka Rybak Aleksandra Turalski Michał
Kasicka Marta Schilf Małgorzata Waluś Weronika
Kaśnicki Piotr Siemiankiewicz Maja Wojciechowski Marek
Kisiel Michał Sobczak Paweł Zaraś Michał
Krawczyk Dominik Stępień Kamila Zbrzeźniak Aleksandra
Kruczkowska Ewa Straszewska Justyna Zmysłowska Jagoda
     

*/