II Liceum Ogólnokształcące

z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza



Baner Tesla

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza w Słupsku jest wśród najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2017”
ranking stem

„Mickiewicz” w rankingu 200 liceów najlepiej kształcących w zakresie przedmiotów ścisłych

Pragnę poinformować, iż II Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Słupsku, jako jedyne w mieście, znalazło się w rankingu STEM – czyli Science, Technology, Engineering, Mathematics (nauka, technologia, inżynieria i matematyka). Więcej na www.perspektywy.pl

logo Szloly Kompetencji Przyszlosci

Mickiewicz w Rankingu Szkół Kompetencji Przyszłości

 II Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Słupsku znalazło się na 34 miejscu w II Rankingu Szkół Kompetencji Przyszłości wydanym przez Fundację Social Wolves pod patronatem medialnym. „Rzeczypospolitej”. W porównaniu z zeszłoroczną edycją jest to awans o 115 pozycji. Ranking uwzględnia 150 placówek o najlepszych rezultatach spośród 1109 szkół ponadgimnazjalnych, których uczniowie zarejestrowali udział na portalu olimpiady „Zwolnieni z Teorii” w roku szkolnym 2015/16.

Więcej: http://www.zwolnienizteorii.pl/docs/ranking-2016.pdf

Rocznik 2013

Rocznik 2013

Klasa III A
Wychowawca: Jarosław Linder
Adamiuk Marcin
Bączkowska Emilia
Bowżyk Weronika
Burdzińska Karolina
Cysewska Alicja
Czyż Michał
Jastrzębowski Łukasz
Jaworski Dawid
Klimczuk Mateusz
Knap Marcin
Koralewski Marcin
Kowalik Natalia
Kuchta Aleksandra
Kwiatkowski Antoni
Las Marcin
Laskus Dariusz
Mazur Laura
Murawska Klaudia
Mydło Karol
Olchawa Paweł
Popiel Bartłomiej
Rompska Natalia
Sierosławski Michał
Staniszewski Kacper
Surmacz Nina
Szanowicz Karolina
Szkutnik Aleksandra
Tabała Kalina
Tomaszewska Patrycja
Wagner Piotr
Winkler Maciej
Wojtyniak Magdalena
Żuk Kacper


Klasa III B
Wychowawca: Grażyna Linder
Adler Emilia
Biela Magdalena
Bojaryn Kamila
Bryk Aleksandra
Czerwińska Krystyna
Dębska Kinga
Dudka Monika
Gojlik Zuzanna
Hałoń Natalia
Janiak Natalia
Jodłowska Klaudia
Kalata Kinga
Kaliszewska Martyna
Kopacz Wojciech
Krok Alicja
Kupis Robert
Leończyk Nicola
Lewandowska Paulina
Lewicki Tomasz
Michałowski Adam
Mielniczek Grzegorz
Mróz Magdalena
Nyc Zuzanna
Pakuła Karolina
Radwańska Dorota
Rogowski Michał
Rudnicka Emilia
Santorek Natalia
Schismak Adam
Sobczak Adrian
Waliłko Katarzyna
Zagrodzka Lena
Żabińska Małgorzata
Klasa III C
Wychowawca: Krzysztof Błażejów
Bibik Patrycja
Boiwko Dorota
Bola Jakub
Bryl Patrycja
Chołuj Szymon
Ciok Klaudia
Cypara Agnieszka
Cyrankowski Krystian
Daglis Alina
Galewska Paulina
Głowacki Łukasz
Gnatońska Joanna
Jasiewicz Mateusz
Kiersnowska Maria
Kisielewska Ewelina
Kołacz Paula
Kozłowska Julia
Kuraszewicz Paulina
Macurek Grzegorz
Madej Aleksandra
Majchrzak Klaudia
Maroń Zuzanna
Matuszak Marta
Rudnik Paulina
Skocelas Kamila
Sudakiewicz Katarzyna
Świetlicki Bartosz
Trzciński Mateusz
Witkowska Małgorzata
Zdybał Kamila



Klasa III D
Wychowawca: Małgorzata Mordal
Górniak Grzegorz
Hirowicz Martyna
Janeczek Aneta
Jankowska Bogna
Jurak Karolina
Kirschenstein Dominika
Kniaź Angelika
Kopińska Agata
Lahutta Aleksandra
Latkowski Michał
Łoboda Katarzyna
Łuczkowska Klaudia
Madeła Małgorzata
Mielczarek Alicja
Musialik Laura
Ordon Olga
Pawłowski Patryk
Ptach Malwina
Siwek Martyna
Szmaciński Piotr
Trojanowski Dawid
Uzdowska Izabella
Wosinek Bartosz



Klasa III E
Wychowawca: Halina Machura
Blonkowska Karolina
Boryło Krzysztof
Burzyńska Matyna
Byzdra Bartosz
Chmiel Dorota
Cybula Aleksandra
Dorosiewicz Koleta
Gawiński Dawid
Hinca Karolina
Jerszyńska Magdalena
Kopcinski Patrik
Krawiec Dominik
Kułakowska Katarzyna
Mazurek Jacek
Pawłowski Maciej
Pluta Kamila
Popławska Aleksandra
Radlak Karolina
Sahal Daniel
Stępień Rafał
Szaja Adam
Śmiechowska Paulina
Tarnowska Aleksandra
Walus Natalia
Wołejko Karolina

*/