II Liceum Ogólnokształcące

z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza


Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza w Słupsku jest wśród najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2017”
ranking stem

„Mickiewicz” w rankingu 200 liceów najlepiej kształcących w zakresie przedmiotów ścisłych

Pragnę poinformować, iż II Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Słupsku, jako jedyne w mieście, znalazło się w rankingu STEM – czyli Science, Technology, Engineering, Mathematics (nauka, technologia, inżynieria i matematyka). Więcej na www.perspektywy.pl

logo Szloly Kompetencji Przyszlosci

Mickiewicz w Rankingu Szkół Kompetencji Przyszłości

 II Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Słupsku znalazło się na 34 miejscu w II Rankingu Szkół Kompetencji Przyszłości wydanym przez Fundację Social Wolves pod patronatem medialnym. „Rzeczypospolitej”. W porównaniu z zeszłoroczną edycją jest to awans o 115 pozycji. Ranking uwzględnia 150 placówek o najlepszych rezultatach spośród 1109 szkół ponadgimnazjalnych, których uczniowie zarejestrowali udział na portalu olimpiady „Zwolnieni z Teorii” w roku szkolnym 2015/16.

Więcej: http://www.zwolnienizteorii.pl/docs/ranking-2016.pdf

Kadra

   
Image Mariusz Domański - dyrektor  

Image

Warcisław Machura
- wicedyrektor  

Image
Elżbieta Piekarniak - wicedyrektor  
=======================================================
 
  Nazwisko i imię nauczyciela nauczany/e przedmiot/y stopień awansu
Image Iwona Andrzejewska - biologia - dyplomowany
Image Krzysztof Błażejów - wf - dyplomowany
Image Lidia Bojara-Jankowska - chemia - dyplomowany
Image Dariusz Bownik - geografia, edukacja dla bezpiecz. - dyplomowany
Image Maciej Buławski - j. niemiecki - dyplomowany
Image Piotr Czechowski - informatyka, technika - dyplomowany
Image Jacek Czyżyk - j. łaciński - mianowany
Image Shankar Dasgupta - j. angielski - dyplomowany
n
zielinska Anna Domańska - chemia - dyplomowany
Image Mariusz Domański - j. polski, biblioteka - dyplomowany
Image Grzegorz Franaszek - j. włoski - kontraktowy
Image Bożena Gajdzis - j. polski - dyplomowany
Image Robert Górski - religia - dyplomowany
Image Ewa Grecka - wf - dyplomowany
Image Romuald Jakowczyk - fizyka, informatyka - dyplomowany
Image Małgorzata Jarmuszczak - j. francuski - dyplomowany
Image Joanna Jaśniewicz - j. polski - dyplomowany
Image Krzysztof Kaluga - wf, fizyka - dyplomowany
Image Dorota Kłos - j. polski, etyka - dyplomowany
Image Agata Kolatowicz - fizyka - kontraktowy
Image Dominika Korzeniowska-Gudyn - j. polski - dyplomowany
Image Eugeniusz Krassowski - wf - dyplomowany
Image Grażyna Linder - fizyka - dyplomowany
Image Halina Machura - historia, wos - dyplomowany
Image Warcisław Machura - historia, wos, etyka - dyplomowany
Image Kinga Mielczarek - j. polski - dyplomowany
Image dr Aneta Mikucka - matematyka - dyplomowany
Image Sylwia Milczarek - historia, wos - dyplomowany
Image Joanna Młynarkiewicz - biologia - dyplomowany
Image Marek Nędzusiak - informatyka, matematyka - dyplomowany
Image Wojciech Nowotarski - religia - kontraktowy
Image Kamila Oporska-Łaba - j. angielski - mianowany
Image Magdalena Pacholska - j. angielski - dyplomowany
Image Marek Pacholski - j. niemiecki  - dyplomowany
Image Elżbieta Piekarniak - matematyka - dyplomowany
Image Beata Piłka - wf - dyplomowany
Image Iwona Płóciennik - j. polski - dyplomowany
Image Anna Podlipna - pedagog - dyplomowany
Image Maria Przygoda - matematyka - dyplomowany
Image Krzysztof Reszka - matematyka - dyplomowany
Image Marta Rozwadowska - pedagog - kontraktowy
Artur Ruciński - j. hiszpański - dyplomowany
Image Monika Rutkowska - j. hiszpański - mianowany
Image Maria Rządkowska - j. angielski - dyplomowany
Image Adriana Sarnowska - j. angielski - mianowany
Image Emilia Semeniuk - technika, sztuka - dyplomowany
Image Ewa Siwiec - biblioteka - dyplomowany
Image Krzysztof Stefan - religia - mianowany
Image dr Krzysztof Strzelecki - podstawy przedsiębiorczości - kontraktowy
Image Piotr Sulik - j. angielski - dyplomowany
Image Mariusz Szczechowicz - wf - dyplomowany
Image Justyna Szczypek - j. angielski - dyplomowany
Image Karolina Szewczyk - j. angielski - dyplomowany
Image Beata Szlom - j. angielski - dyplomowany
Image Małgorzata Szwajkowska - matematyka - dyplomowany
Image Iwona Tłuchowska - historia - dyplomowany
Image Krystyna Walner - j. rosyjski - dyplomowany
Image Małgorzata Zamorska-Hyła - j. niemiecki, biblioteka - dyplomowany
Image Lilliana Zdolińska - chór - dyplomowany
Image Iwona Ziółkowska - geografia, matematyka, informatyka - dyplomowany
Image Piotr Ziółkowski - historia, wos - dyplomowany
========================================================================
   
 
Pracownicy niepedagogiczni
 
 
  • Lidia Bigus
  • Katarzyna Bilewicz
  • Jolanta Błażejów
  • Renata Buczak
  • Anna Gołębiowska-Koniczuk
  • Jan Gołębiowski
  • Barbara Góral
  • Jan Jedynak
  • Barbara Lewkowicz
  • Ewa Lewkowicz
  • Jolanta Łabędzka
  • Teresa Majka
  • Monika Mętel
  • Irena Ruczyńska
  • Krystyna Salamon
  • Lucyna Skopińska
  • Agnieszka Trojanowicz
  • Bożena Uganowska
  • Justyna Wasilewska
  • Mirosława Wróblewska
  • Waldemar Żuk
 

*/