Wyniki konkursu matematycznego dla gimnazjalistów „KOMAT”

K O M A T
III Konkurs Matematyczny Szkół Gimnazjalnych
o Puchar Dyrektora II LO

8 maja 2014 r. w naszej szkole odbył się III Konkurs Matematyczny dla uczniów Szkół Gimnazjalnych ze Słupska i okolic. Młodzi pasjonaci matematyki walczyli o główną nagrodę – Puchar Dyrektora II LO oraz INDEKSY II LO.
Do konkursu przystąpiło 60 gimnazjalistów ze Słupska i okolic. Młodzi pasjonaci matematyki próbowali swoich sił wykonując działania na potęgach i pierwiastkach, liczyli pola różnych figur, obliczali czy liczba azotanów w wodzie spełnia normy Unii Europejskiej. Analizując wyniki konkursu, organizatorzy stwierdzili jednomyślnie, że uczniowie biorący udział w konkursie wykazali się dużą wiedzą i umiejętnościami matematycznymi, które na pewno warto intensywnie rozwijać.

Młodzieży życzymy wielu sukcesów w nowym etapie edukacji, a nauczycielom owocnej pracy z uczniami.

Komisja konkursowa w składzie: Elżbieta Piekarniak i Krzysztof Reszka sprawdziła prace i wyłoniła laureatów (kolejność alfabetyczna):

• JANOWICZ Karol Gimnazjum nr 4 w Słupsku
  • KARPIŃSKA Adrianna Społeczne Gimnazjum w Ustce
  • KIRKO Joanna Gimnazjum nr 1 w Damnicy
  • KLEJDYSZ Klaudia Gimnazjum nr3 w Słupsku
  • MODZELEWSKA Aleksandra Gimnazjum nr 1 w Damnicy
  • OPUCHLIK Natalia Społeczne Gimnazjum w Ustce
  • TOMASZEWSKA Iwona Społeczne Gimnazjum nr 1 STO w Słupsku
  • WALOCH Marcin Gimnazjum nr 3 w Słupsku

Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Jednocześnie zapraszamy na galę wręczenia nagród, które odbędzie się 3 czerwca 2014 r. o godzinie 14:30 w auli szkoły.