Baner Tesla

O PUCHAR DYREKTORA
II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI
IM. ADAMA MICKIEWICZA W SŁUPSKU

3 czerwca 2014 r. pasjonaci matematyki ze szkół gimnazjalnych odebrali z rąk Dyrektora Szkoły Mariusza Domańskiego nagrody za najlepsze wyniki w III Konkursie Matematycznym o Puchar Dyrektora II LO.

Nagrodę główną – Puchar Dyrektora II LO
otrzymała uczennica Gimnazjum Nr 1 w Damnicy
KIRKO Joanna z wynikiem 84% – opiekun . Maria Czerska

Laureaci kolejnych miejsc to:

• I miejsce       –   JANOWICZ Karol 82%

Gimnazjum 4 w Słupsku, opiekun:  Lucyna Goebel - Hubisz

• II miejsce     –   TOMASZEWSKA Iwona 78%

Społeczne Gimnazjum Nr 1 STO w Słupsku, opiekun: Beata Wróbel - Zawadzka

• II miejsce     –   OPUCHNIK Natalia 78%

Społeczne Gimnazjum UTO w Ustce, opiekun: Junona Olempijuk

• III miejsce    –   MODZELEWSKA Aleksandra 76%

Gimnazjum Nr 1 w Damnicy, opiekun: Maria Czerska

• IV miejsce    –   KLEJDYSZ Klaudia 74%

Gimnazjum Nr 3 w Słupsku, opiekun: Maria Przygoda

• V miejsce     –   WALOCH Marcin 72%

Gimnazjum Nr 3 w Słupsku, opiekun: Małgorzta Szwajkowska

• V miejsce     –   KARPIŃSKA Adrianna 72%

Społeczne Gimnazjum UTO w Ustce, opiekun: Junona Olempijuk

Wyróżnieni uczniowie, oprócz nagród książkowych i drobnych upominków,

otrzymali również Indeksy II LO.

Cieszymy się bardzo, że zgłosiło się do nas tak wielu młodych, zdolnych matematyków. Mamy nadzieję, że konkurs ten pogłębił w nich jeszcze bardziej matematyczne pasje i talenty, które być może staną się w przyszłości ich atutem.

Laureatom i ich opiekunom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Organizatorzy konkursu: Elżbieta Piekarniak i Krzysztof Reszka.