LAUREACI V KONKURSU MATEMATYCZNEGO KOMAT

Komat 07 14 czerwca 2016 r. odbyło się wręczenie nagród laureatom V Konkursu Matematycznego KOMAT o Puchar Dyrektora II Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Słupsku. Oto Laureaci:

1. miejsce i Puchar Dyrektora II LO otrzymał Maksymilian Sapkowski z Gimnazjmum nr 3 w Słupsku.
  2. miejsce – Julia Brzykcy z Gimnazjum w Damnicy
  3. miejsce – Barbara Michałowicz z Gimnazjum nr 6 w Słupsku
  4. miejsce – Malwina Zbrojewska z Gimnazjum nr 6 w Słupsku
  5. miejsce – Stefan Radziuk z Gimnazjum nr 3 w Słupsku
    Wszyscy laureaci otrzymali Indeks II Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Słupsku oraz nagrody książkowe.
    Mentorami laureatów są:
    Prof. Maria Przygoda z Gimnazjum nr 3 w Słupsku
    Prof. Maria Czerska z Gimnazjum w Damnicy
    Prof. Dariusz Laskowski z Gimnazjum nr 6 w Słupsku.
    Serdecznie gratulujemy laureatom i ich opiekunom wyników i życzymy dalszych sukcesów.
    Aneta Mikucka

Komat 01   Komat 02