Baner Tesla

Informatyka i robotyka - PM

PM roboty 11 W piątek, 12-II-2016r., odbyły się zajęcia Politechniki Młodzieżowej przy II LO w Słupsku. Studenci wzięli udział w ćwiczeniach z informatyki i robotyki. Pod opieką pana Marka Nędzusiaka młodzież konstruowała roboty z klocków Lego, a następnie programowała je do wykonywania różnych zadań. Urządzenia mogły m.in. zawracać w razie kontaktu, czy też reagować na odpowiednie kolory. Wszystko zależało od inwencji programujących.
Następne spotkanie przewidziane jest na 11-III-2016 r. Pani Iwona Andrzejewska poprowadzi zajęcia z biologii.

PM roboty 01   PM roboty 02

PM roboty 03   PM roboty 04