Baner Tesla

Stypendia Marszałka Województwa Pomorskiego

19 października 2015 r. na uroczystej konferencji Mieczysław Struk, Marszałek Województwa Pomorskiego wręczył najzdolniejszym uczniom naszego regionu Stypendia oraz Nagrody Marszałka Województwa Pomorskiego.
Wśród wyróżnionych znaleźli się uczniowie i absolwenci II Liceum. Uczniowie oprócz bardzo dobrych wyników w nauce zdobywali również tytuły laureatów bądź finalistów ogólnopolskich olimpiad przedmiotowych.
Listy gratulacyjne otrzymali: Sylwia Skocelas, Michał Ratajczak i Monika Leończyk.
Serdecznie gratulujemy stypendystom i rodzicom. Życzymy dalszych sukcesów.