Baner Tesla

• Dyrektora,
• Prezydenta Miasta Słupska,
• Ministra Edukacji Narodowej

składają wnioski (za rok szkolny 2015/2016) do sekretariatu w terminie 27-29 kwietnia 2016r.(środa-piątek):

Uwaga!!!
Wnioski należy wypełnić w generatorze elektronicznym, wydrukować i dostarczyć do sekretariatu szkoły wraz z kompletem załączników-zakładka uczniowie/stypendia.

Regulaminy w/w stypendiów znajdują się na stronie szkoły
w zakładce: uczniowie/stypendia.

Wniosek o stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego za b.r. szkolny można wypełnić po udostępnieniu przez Urząd Generatora Wniosków.