II Liceum Ogólnokształcące

z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama MickiewiczaBaner Tesla

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza w Słupsku jest wśród najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2017”
ranking stem

„Mickiewicz” w rankingu 200 liceów najlepiej kształcących w zakresie przedmiotów ścisłych

Pragnę poinformować, iż II Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Słupsku, jako jedyne w mieście, znalazło się w rankingu STEM – czyli Science, Technology, Engineering, Mathematics (nauka, technologia, inżynieria i matematyka). Więcej na www.perspektywy.pl

logo Szloly Kompetencji Przyszlosci

Mickiewicz w Rankingu Szkół Kompetencji Przyszłości

 II Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Słupsku znalazło się na 34 miejscu w II Rankingu Szkół Kompetencji Przyszłości wydanym przez Fundację Social Wolves pod patronatem medialnym. „Rzeczypospolitej”. W porównaniu z zeszłoroczną edycją jest to awans o 115 pozycji. Ranking uwzględnia 150 placówek o najlepszych rezultatach spośród 1109 szkół ponadgimnazjalnych, których uczniowie zarejestrowali udział na portalu olimpiady „Zwolnieni z Teorii” w roku szkolnym 2015/16.

Więcej: http://www.zwolnienizteorii.pl/docs/ranking-2016.pdf

UWAGA

tarczaLO2male

Uczniowie klas maturalnych zainteresowani STYPENDIUM
• Dyrektora,
• Prezydenta Miasta Słupska,
• Ministra Edukacji Narodowej

składają wnioski (za rok szkolny 2015/2016) do sekretariatu w terminie 27-29 kwietnia 2016r.(środa-piątek):

Uwaga!!!
Wnioski należy wypełnić w generatorze elektronicznym, wydrukować i dostarczyć do sekretariatu szkoły wraz z kompletem załączników-zakładka uczniowie/stypendia.

Regulaminy w/w stypendiów znajdują się na stronie szkoły
w zakładce: uczniowie/stypendia.

Wniosek o stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego za b.r. szkolny można wypełnić po udostępnieniu przez Urząd Generatora Wniosków.

*/