Program stypendialny PASJOPOLIS

pasjopolis PASJOPOLIS to projekt dla licealistów, którzy przede wszystkim chcą rozwijać swoje pasje. O wsparcie mogą ubiegać się wszyscy uczniowie szkół ponadgimnazjalnych (w tym: liceów ogólnokształcących i profilowanych, techników, szkół artystycznych i zawodowych) uczących się na terenie wybranych miast. Program stypendialny przygotowany przez Fundację Platon oraz firmę Apator SA skierowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych w Toruniu, Poznaniu, Tczewie, Zielonej Górze, Słupsku oraz Łodzi.

PASJOPOLIS KATALOG 2016