Baner Tesla

logo slupskStypendia Prezydenta Miasta Słupska

za wyniki w nauce oraz osiągnięcia artystyczne w roku szkolnym 2015/2016

zostały przyznane.

Najzdolniejsi uczniowie z Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr2 w Słupsku, jednocześnie najliczniejsza grupa ze Słupska została nagrodzona za osiągnięcia i wyniki w nauce za pracę w roku szkolnym 2015/16.

Tegoroczni Stypendyści zostali wyłonieni spośród 62 kandydatów szkół słupskich.

Na uroczystości wręczenia stypendiów, która odbędzie się w Urzędzie Miejskim w Słupsku (sala 212) 6 października 2016 r. o godz. 13:00 nagrodzonych zostanie: 11 uczniów Gimnazjum i 4 Liceum:

II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi:

1. Flakowicz Marta,
  2. Parol Adam,
  3. Skocelas Sylwia,
  4. Surgot Daniel.

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 3:

1. Borecka Oliwia,
  2. Dąbrowska Anna,
  3. Grochulska Julia,
  4. Grunwald Justyna,
  5. Janczylik Katarzyna,
  6. Kalinowska Julia,
  7. Krysiak Michalina,
  8. Radziuk Stefan,
  9. Sapkowski Maksymilian,
  10. Świechowska Julia,
  11. Żuralska Anna

Serdecznie gratulujemy stypendystom, ich rodzicom i opiekunom naukowym.