ul. Mickiewicza 32,
76-200 Słupsk

+48 (59) 84 24 894
sekretariat@lo2.slupsk.pl

Nasz Klub Wolontariusza ,,Micek i przyjaciele’’ nagrodzony

zdjęcie tytułowe nagroda 17 grudnia 2019 roku w Nowym Teatrze odbyła się Gala Wolontariatu, podczas której nagrodzone zostały organizacje i kluby wolontariusza (w tym nasz) oraz ich najaktywniejsi członkowie. Z naszego liceum dyplomy otrzymali:

Kamila Telakowska (3D), Maja Bierka (3C), Sandra Kruszewska (3C), Roksana Falkowska (2A), Aleksandra Korkosińska (2A), Karolina Nowicka (2A), Amelia Bukowska (2A), Hubert Czarniak (2D), Zuzanna Kaczmarska (1E), Joanna Wietrzyńska (1E), Helena Jurecka (1F), Malwina Orłowska (1G), Aniela Kurkiewicz (1G).

Za szczególną aktywność i serce wkładane w swoją pracę dodatkowe wyróżnienia otrzymały dwie liderki naszego Klubu: Roksana Falkowska (2A) oraz Kamila Telakowska (3D).

Uroczystość nagradzania najaktywniejszych Klubów Wolontariusza oraz lokalnych Liderów Wolontariatu poprowadziła Pani prezes Regionalnego Centrum Wolontariatu - Ewa Kosiedowska oraz p. Monika Rapacewicz, zaś dyplomy i nagrody wręczała Pani Prezydent Krystyna Danilecka-Wojewódzka.

 

Po uroczystej gali rozdania nagród mieliśmy przyjemność zobaczyć spektakl ,,WYKRYWACZ KŁAMSTW'’, a następnie udać się na poczęstunek oraz chwilę rozmowy przy kawie.

Serdeczne gratulacje dla wszystkim nagrodzonych!

Życzymy coraz więcej zaangażowania, pasji i gotowości do dalszej pomocy potrzebującym.

(opiekunka Klubu: Beata Szlom)

dyplom dla klubu   nagrodzeni liderzy

wręczanie nagród

// ułatwienia dla niepełnosprawnych //konic ułatwień