TRZY MEDALE MISTRZOSTW POLSKI UCZNIÓW ZSO 2 W SŁUPSKU

mpm2 Czwórka uczniów naszej szkoły startowała 26-27.09 2015r. w Mistrzostwach Polski Młodzików, które odbyły się w Radomiu.
Oto nasi WSPANIALI:

• MARIA SZRAMIAK ID LO złoty medal w rzucie oszczepem 46:00m trener M.Witek
  • JULIA JAKIMOWICZ IIIB Gimnazjum srebrny medal w rzucie oszczepem 42.72m RŻ
  • DAWID GRZESZKOWIAK IIIC Gimnazjum srebrny medal w rzucie oszczepem 55,41m.
  • MARTYNA MARZENTA IIIB Gimnazjum XII miejsce w skoku w dal 4,90m.

Trenerem srebrnych medalistów jest Ewa Grecka.
Opiekun ekipy Ewa Grecka