zlota tarcz 2019 70 Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza w Słupsku jest wśród najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów Ogólnokształcących PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2019”

znalazło się w prestiżowym Rankingu „Szkoła Kompetencji Przyszłości” na pozycji 23.
Więcej na: https://zwolnienizteorii.pl/ranking/ranking-2019

Połowinki 2018

tanczaca para

Jak co roku o tej samej porze, uczniowie klas II Liceum wzięli udział w balu połowinkowym, który miał miejsce w słupskim domu weselnym "Felix". Tego wieczoru wszyscy uczniowie mogli zapomnieć o obowiązkach szkolnych i oddać się zabawie w gronie przyjaciół. Tej nocy udowodniliśmy sobie, że potrafimy się bawić razem, w zgranej grupie. Mieliśmy co świętować- już połowa edukacji za nami, co oznacza coraz bliżej matury, do której mamy nadzieję, również przystąpimy jako jedność, nie patrząc jedynie na indywidualne ambicje.