70lecie nowe

zlota tarcz 2019 70 Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza w Słupsku jest wśród najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów Ogólnokształcących PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2019”

znalazło się w prestiżowym Rankingu „Szkoła Kompetencji Przyszłości” na pozycji 23.
Więcej na: https://zwolnienizteorii.pl/ranking/ranking-2019

Droga na Harvard

droga na Harvard 10 kwietnia w murach naszej szkoły gościliśmy młodzież z I, IV oraz V Liceum Ogólnokształcącego. Uczestnicy wzięli udział w spotkaniu w sprawie konkursu Droga na Harvard.

Organizatorem spotkania był Jarosław Góra - Harvard Club of Poland, dyrektor konkursu Droga na Harvard, zaś w spotkaniu uczestniczyli: Agata Mazurowaska-Rozdeiczer - Harvard Club of Poland, wicedyrektor konkursu, Zuzanna Budzyńska Laureatka nagrody głównej DnH, Jakub Warmuż - finalista DnH, Igor Kaczmarczyk - Laureat nagrody głównej DnH, Barbara Sobowska Laureatka DnH i członek  Harvard Club of Poland oraz Maciej Holubiec  Harvard Club of Poland - z Bostonu.

W spotkaniu wirualnie uczestniczyli również młodzi ludzie ze szkół z Sopotu oraz Włodawy.

droga na Harvard 1   droga na Harvard 2

droga na Harvard 3   droga na Harvard 4