foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

II Liceum Ogólnokształcące

z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza


zlota tarcz 2019 70 Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza w Słupsku jest wśród najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów Ogólnokształcących PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2019”
ranking stem

„Mickiewicz” w rankingu 200 liceów najlepiej kształcących w zakresie przedmiotów ścisłych

Pragnę poinformować, iż II Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Słupsku, jako jedyne w mieście, znalazło się w rankingu STEM – czyli Science, Technology, Engineering, Mathematics (nauka, technologia, inżynieria i matematyka). Więcej na www.perspektywy.pl

SzkolaKompetencjiPrzyszlosci2018

Mickiewicz w Rankingu „Szkoła Kompetencji Przyszłości”

II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Słupsku
znalazło się w prestiżowym Rankingu „Szkoła Kompetencji Przyszłości” na pozycji 23.
Ranking Szkół Kompetencji Przyszłości wyróżnia szkoły, które sprzyjają zaangażowaniu społecznemu i rozwojowi
kompetencji praktycznych uczniów. 
Ranking tworzony jest w oparciu o wyniki uczniów w olimpiadzie „Zwolnieni z Teorii”
Więcej na: https://zwolnienizteorii.pl/ranking/ranking-2019

 

Zakończenie klas I i II LO oraz II Gimnazjum

W piątek 22 czerwca 2018 r. o godzinie 10.00 w auli naszej szkoły rozpoczęła się długo oczekiwana uroczystość. Uczniowie drugich klas gimnazjalnych oraz pierwszych i drugich liceum uroczyście pożegnali kolejny rok szkolny. Zwycięzcy konkursów kuratoryjnych, olimpiad, konkursów na szczeblu międzynarodowym i ogólnopolskim z rąk Pana Dyrektora otrzymali zasłużone nagrody. Nie zabrakło także dyplomów, wyróżnień, medali dla najbardziej zaangażowanych wolontariuszy i najlepszych strzelców z naszej szkoły. Najlepsi sportowcy otrzymali pamiątkowe koszulki. Oczywiście nie zapomniano aż o 123 osobach z naszej szkoły, które otrzymały świadectwa z wyróżnieniem. Uroczyście zostały im one wręczone przez Pana Dyrektora oraz wychowawców klas.

Nie zabrakło też podziękowań dla Nauczycieli i muzycznych dedykacji w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Przed nami zasłużone wakacje, do zobaczenia we wrześniu.

FOTOGALERIA