ul. Mickiewicza 32,
76-200 Słupsk

+48 (59) 84 24 894
sekretariat@lo2.slupsk.pl

Pomorskie Drogi do Niepodległej

Pomorskie Drogi do Niepodleglej 11 W Teatrze Muzycznym w Gdyni 19 października 2018r.odbyła się gala konkursu Pomorskie Drogi do Niepodległej. Etap wojewódzki wygrały uczennice naszej szkoły z klasy II b : Wiktoria Augustyn , Patrycja Groch i Kaja Willich.
Każdy zespół poszukiwał swego bohatera, który sto lat temu na Pomorzu zaangażowany był w działania prowadzące do odzyskania przez Polskę niepodległości i powrotu Polski na Pomorze.
Przedstawiono 112 prezentacji multimedialnych, ale to praca naszych dziewczyn i sposób przedstawienia bohatera okazał się najbardziej kreatywny, oryginalny i poprawny merytorycznie.


Wielkie gratulacje dla dziewczyn, które jako zwycięski zespół wystąpiły na scenie Teatru Muzycznego by opowiedzieć o swoim bohaterze- Leonie Franciszku Kręckim.
Dzięki uprzejmości organizatorów uczennicom podczas wydarzenia towarzyszyła wychowawczyni Pani Iwona Andrzejewska , cała klasa II b a także finalistki etapu powiatowego Marta Depta i Alicja Górmińska. Po uroczystej gali wszyscy mieliśmy okazję zobaczyć spektakl Teatru Muzycznego „Lalka” w reżyserii Wojciecha Kościelniaka.
Brawo dziewczyny !!!
Iwona Tłuchowska

Pomorskie Drogi do Niepodleglej 01   Pomorskie Drogi do Niepodleglej 02

Pomorskie Drogi do Niepodleglej 03   Pomorskie Drogi do Niepodleglej 04

Pomorskie Drogi do Niepodleglej 05   Pomorskie Drogi do Niepodleglej 06

Pomorskie Drogi do Niepodleglej 07   Pomorskie Drogi do Niepodleglej 08

Pomorskie Drogi do Niepodleglej 09   Pomorskie Drogi do Niepodleglej 10

// ułatwienia dla niepełnosprawnych //konic ułatwień