ul. Mickiewicza 32,
76-200 Słupsk

+48 (59) 84 24 894
sekretariat@lo2.slupsk.pl

Długo wyczekiwany Chill Room

W czwartek 25. 10. 2018r.  odbyło się tak długo wyczekiwane przez wszystkich uczniów naszej szkoły otwarcie Chill Room’u. Na to szczególne wydarzenie, oprócz uczniów naszej szkoły, bez których powstanie pokoju uczniowskiego nie byłoby możliwe, zaproszenie otrzymała również nowo wybrana Prezydent Miasta Słupska pani Krystyna Danilecka-Wojewódzka, która wspólnie z panem Dyrektorem Mariuszem Domańskim oraz przewodniczącym Samorządu  Uczniowskiego naszej szkoły i głównym pomysłodawcą przedsięwzięcia - Kacprem Ostrowskim przecięli symboliczną wstęgę, otwierając drzwi pokoju dla każdego, spragnionego odpoczynku, ucznia naszej szkoły. 

Nasza uroczystość przebiegała  w radosnej atmosferze. Nie zabrakło wywiadów, przemówień, wspólnych zdjęć oraz smacznego poczęstunku. Mimo że pierwsza faza projektu została zakończona, Samorząd Uczniowski obiecał dalszy rozwój tej unikalnej na wielu płaszczyznach inicjatywy.  

Już teraz planowany jest, między innymi turniej gry w Fifę, czy rozgrywki tenisa stołowego. Pokój uczniowski ma być również możliwością promowania artystów z naszej szkoły, którzy już włożyli ogromny wkład w powstanie pokoju poprzez udekorowanie ścian jedynymi w swoim rodzaju malowidłami. 

Nasz pokój uczniowski otwarty jest dla każdego. Zapraszamy, gdy tylko jesteś zmęczony, chcesz odreagować po trudnym sprawdzianie czy w miłej atmosferze porozmawiać z przyjaciółmi. Chill Room oferuje wszystkim uczniom możliwość spojrzenia na szkołę w trochę inny niż dotychczas sposób. 

Piotr Arcimowicz i Michalina Tuliszka z klasy IIIa 

FOTOGALERIA

// ułatwienia dla niepełnosprawnych //konic ułatwień