foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

II Liceum Ogólnokształcące

z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza


zlota tarcz 2019 70 Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza w Słupsku jest wśród najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów Ogólnokształcących PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2019”
ranking stem

„Mickiewicz” w rankingu 200 liceów najlepiej kształcących w zakresie przedmiotów ścisłych

Pragnę poinformować, iż II Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Słupsku, jako jedyne w mieście, znalazło się w rankingu STEM – czyli Science, Technology, Engineering, Mathematics (nauka, technologia, inżynieria i matematyka). Więcej na www.perspektywy.pl

SzkolaKompetencjiPrzyszlosci2018

Mickiewicz w Rankingu „Szkoła Kompetencji Przyszłości”

II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Słupsku
znalazło się w prestiżowym Rankingu „Szkoła Kompetencji Przyszłości” na pozycji 23.
Ranking Szkół Kompetencji Przyszłości wyróżnia szkoły, które sprzyjają zaangażowaniu społecznemu i rozwojowi
kompetencji praktycznych uczniów. 
Ranking tworzony jest w oparciu o wyniki uczniów w olimpiadzie „Zwolnieni z Teorii”
Więcej na: https://zwolnienizteorii.pl/ranking/ranking-2019

 

V powiatowy przegląd solistów-instrumentalistów w Potęgowie

Dyplom Wietrzynska

30 listopada 2018 roku w piątek odbył się V powiatowy przegląd solistów-instrumentalistów w Potęgowie. Aby zaprezentować się przed jury i szeroką publicznością przyjechało 31 muzyków. Na scenie można było zobaczyć flet poprzeczny, gitary klasyczne, gitarę elektryczną, fortepian, keyboard, perkusję, handpan oraz liczną grupę trąbek. Dla niektórych uczestników listopadowy konkurs był debiutem. Wzięli oni udział już po 3 miesiącach nauki! Po długich przesłuchaniach i burzliwych obradach komisja ogłosiła werdykt. W śród laureatów znalazła się jedna z naszych uczennic Magdalena Wietrzyńska. Zdobyła ona 3 miejsce w kategorii Muzycy Amatorzy dorośli. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!