zlota tarcz 2019 70 Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza w Słupsku jest wśród najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów Ogólnokształcących PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2019”

znalazło się w prestiżowym Rankingu „Szkoła Kompetencji Przyszłości” na pozycji 23.
Więcej na: https://zwolnienizteorii.pl/ranking/ranking-2019

NARTY BORMIO 2018

Już dziesiąty raz od 7 do16 grudnia dwudziestu pięciu uczniów z II LO realizowało pod okiem instruktorów: Mariusza Szczechowicza, Beaty Piłki, Roberta Górskiego oraz wspomagającą Panią Ewą Grecką ,lekcje wychowania fizycznego na nartach we Włoszech. Tym razem szusowali na ośnieżonych stokach Sant Cateriny i Bormio. Warunki śniegowe były fantastyczne, bajeczne plenery, słońce ,szyneczki, boczuś i pizza. Technikę jazdy na nartach doskonalili z nami uczniowie I LO . Wszyscy wróciliśmy naładowani ogromną energią.