II Liceum Ogólnokształcące

z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza


Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza w Słupsku jest wśród najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2018”
ranking stem

„Mickiewicz” w rankingu 200 liceów najlepiej kształcących w zakresie przedmiotów ścisłych

Pragnę poinformować, iż II Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Słupsku, jako jedyne w mieście, znalazło się w rankingu STEM – czyli Science, Technology, Engineering, Mathematics (nauka, technologia, inżynieria i matematyka). Więcej na www.perspektywy.pl

logo Szloly Kompetencji Przyszlosci

Mickiewicz w Rankingu Szkół Kompetencji Przyszłości

 II Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Słupsku znalazło się na 34 miejscu w II Rankingu Szkół Kompetencji Przyszłości wydanym przez Fundację Social Wolves pod patronatem medialnym. „Rzeczypospolitej”. W porównaniu z zeszłoroczną edycją jest to awans o 115 pozycji. Ranking uwzględnia 150 placówek o najlepszych rezultatach spośród 1109 szkół ponadgimnazjalnych, których uczniowie zarejestrowali udział na portalu olimpiady „Zwolnieni z Teorii” w roku szkolnym 2015/16.

Więcej: http://www.zwolnienizteorii.pl/docs/ranking-2016.pdf

Hej kolęda...

hej koleda 05  

W czwartek, 15 XII klasa I A LO odwiedzała swoich kolegów podczas różnych lekcji i śpiewała kolędy i świąteczne piosenki. W ten sposób prosiła o wsparcie akcji robienia paczek dla dzieci ze Świetlicy Środowiskowej nr 3 w Słupsku.
Bardzo dziękujemy Panu Dyrektorowi Mariuszowi Domańskiemu, nauczycielom oraz uczniom gimnazjum i liceum za hojność i miłe przyjęcie kolędników. Zebrane pieniądze zostały przeznaczone na zakup artykułów papierniczych do zajęć plastycznych prowadzonych w świetlicy.
Klasa I A

 

 

hej koleda 01   hej koleda 02

hej koleda 03   hej koleda 04

hej koleda 06   hej koleda 07

hej koleda 08   hej koleda 09

*/