zlota tarcz 2019 70 Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza w Słupsku jest wśród najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów Ogólnokształcących PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2019”

znalazło się w prestiżowym Rankingu „Szkoła Kompetencji Przyszłości” na pozycji 23.
Więcej na: https://zwolnienizteorii.pl/ranking/ranking-2019

Kiermasz przedświąteczny II a

Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą akcję i pomogli nam zbierać pieniądze na paczki dla dzieci ze Świetlicy Środowiskowej nr 3 w Słupsku.
Jednocześnie przypominamy, że 5 XII będziemy odwiedzać wszystkie klasy - zarówno gimnazjum, jak i liceum - i śpiewać kolędy. Mamy nadzieję, że wszyscy będą równie hojni jak dzisiaj.

klasa II A

mms img 1461022410   mms img 4354797280   mms img13897702010