zlota tarcz 2019 70 Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza w Słupsku jest wśród najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów Ogólnokształcących PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2019”

znalazło się w prestiżowym Rankingu „Szkoła Kompetencji Przyszłości” na pozycji 23.
Więcej na: https://zwolnienizteorii.pl/ranking/ranking-2019

Na pikniku w Mechaniku!

IMG 20180511 112332

11.05.2018 klasa III C gimnazjum wraz z wychowawcą p. Justyną Szczypek udała się na dzień otwarty w Zespole Szkół Mechanicznych i Logistycznych w Słupsku, tzw. Mechaniku. Uczniowie i nauczyciele przygotowali wiele atrakcji na ten dzień. Kiedy już obejrzeliśmy szkołę, zostaliśmy zabrani na salę gimnastyczną, gdzie odbywały się rozmaite występy uczniów. Mogliśmy wysłuchać piosenek w ich wykonaniu, obejrzeć występy taneczne oraz prezentację umiejętności sportowych i tego jak wygląda przygotowanie do pracy w służbach mundurowych. Widzieliśmy też pokaz mody typowy dla zawodów, które nauczane są w Mechaniku a także pokazy fryzjerskie.Bardzo dużo się działo i byliśmy pod wrażeniem barwności i radości w szkole. Niektórzy z nas marzą o kontynuowaniu nauki na profilu logistycznym!

IMG 20180511 112502   IMG 20180511 112700

IMG 20180511 112716