foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

II Liceum Ogólnokształcące

z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza


zlota tarcz 2019 70 Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza w Słupsku jest wśród najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów Ogólnokształcących PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2019”
ranking stem

„Mickiewicz” w rankingu 200 liceów najlepiej kształcących w zakresie przedmiotów ścisłych

Pragnę poinformować, iż II Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Słupsku, jako jedyne w mieście, znalazło się w rankingu STEM – czyli Science, Technology, Engineering, Mathematics (nauka, technologia, inżynieria i matematyka). Więcej na www.perspektywy.pl

SzkolaKompetencjiPrzyszlosci2018

Mickiewicz w Rankingu „Szkoła Kompetencji Przyszłości”

II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Słupsku
znalazło się w prestiżowym Rankingu „Szkoła Kompetencji Przyszłości” na pozycji 23.
Ranking Szkół Kompetencji Przyszłości wyróżnia szkoły, które sprzyjają zaangażowaniu społecznemu i rozwojowi
kompetencji praktycznych uczniów. 
Ranking tworzony jest w oparciu o wyniki uczniów w olimpiadzie „Zwolnieni z Teorii”
Więcej na: https://zwolnienizteorii.pl/ranking/ranking-2019

 

Wyniki etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

                                                      konkurs historyczny    Wyniki etapu rejonowego
                           Wojewódzkiego Konkursu Historycznego w roku szkolnym 2017/18

l.p.

Imię i nazwisko

Liczba uzyskanych punktów

Maksymalna liczba punktów

1

Anna Maria Zechlin

22

40

2

Jakub Krzysztof  Laskiewicz

22

40

3

Martyna Lorek

19

40

4

Aleksandra Anna Piotrowicz

14

40

5

Paweł Kondratowicz

19

40

6

Filip Bielańczuk

7

40

7

Maciej Stefan Mertsch

21

40

8

Weronika Borucka

14

40

9

Maksymilian Soszyński

17

40

10

Dominik Bernard Lau

24

40

11

Aleksandra Agnieszka Dąbrowska

11

40

12

Jędrzej Mirosław Chojnacki

18

40

13

Maciej Korzeniowski

14

40

14

Grzegorz Labryga

26

40

Pozostałych wyników proszę szukać na stronie IX LO Gdańsk.