zlota tarcz 2019 70 Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza w Słupsku jest wśród najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów Ogólnokształcących PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2019”

znalazło się w prestiżowym Rankingu „Szkoła Kompetencji Przyszłości” na pozycji 23.
Więcej na: https://zwolnienizteorii.pl/ranking/ranking-2019

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSÓW MATEMATYCZNYCH!

17 maja 2018r w auli naszej szkoły zostały wręczone nagrody w dwóch konkursach matematycznych, których organizatorem jest II LO im. Adama Mickiewicza w Słupsku.

W Wojewódzkim Konkursie Matematycznym dla uczniów klas siódmych Szkół Podstawowych "Matematyczne łamigłówki" nagrody zdobyli:
I miejsce i Puchar Dyrektora II LO: Lucjan Jaworski z Zespołu Szkół w Damnicy
II miejsce: Kacper Strzałka ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Słupsku
III miejsce: Filip Zinkowski ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Słupsku.

W Konkursie Matematycznym Szkół Gimnazjalnych "Komat" nagrody zdobyli:
I miejsce i Puchar Dyrektora II LO: Jakub Janeczek ze Szkoły Podstawowej w Jezierzycach
II miejsce: Maciej Prądzyński z II LO w Słupsku
III miejsce: Jakub Paziewski ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Słupsku
IV miejsce: Izabela Cabańska z Gimnazjum w Sławnie
V miejsce: Oskar Gac z II LO w Słupsku.

Gratulujemy nagrodzonym uczniom, wszystkim uczestnikom oraz ich opiekunom. Życzymy dalszych matematycznych sukcesów.

Małgorzata Szwajkowska, Aneta Mikucka