II Liceum Ogólnokształcące

z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza


Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza w Słupsku jest wśród najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2018”
ranking stem

„Mickiewicz” w rankingu 200 liceów najlepiej kształcących w zakresie przedmiotów ścisłych

Pragnę poinformować, iż II Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Słupsku, jako jedyne w mieście, znalazło się w rankingu STEM – czyli Science, Technology, Engineering, Mathematics (nauka, technologia, inżynieria i matematyka). Więcej na www.perspektywy.pl

SzkolaKompetencjiPrzyszlosci2018

Mickiewicz w Rankingu „Szkoła Kompetencji Przyszłości”

II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Słupsku
znalazło się w prestiżowym Rankingu „Szkoła Kompetencji Przyszłości” na pozycji 66.
Ranking Szkół Kompetencji Przyszłości wyróżnia szkoły, które sprzyjają zaangażowaniu społecznemu i rozwojowi
kompetencji praktycznych uczniów. 
Ranking tworzony jest w oparciu o wyniki uczniów w olimpiadzie „Zwolnieni z Teorii”
Więcej na: https://ranking.zwolnienizteorii.pl/ranking-2018

 

Komat

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSÓW MATEMATYCZNYCH!

17 maja 2018r w auli naszej szkoły zostały wręczone nagrody w dwóch konkursach matematycznych, których organizatorem jest II LO im. Adama Mickiewicza w Słupsku.
 
W Wojewódzkim Konkursie Matematycznym dla uczniów klas siódmych Szkół Podstawowych "Matematyczne łamigłówki" nagrody zdobyli:
I miejsce i Puchar Dyrektora II LO: Lucjan Jaworski z Zespołu Szkół w Damnicy
II miejsce: Kacper Strzałka ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Słupsku
III miejsce: Filip Zinkowski ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Słupsku.
 
W Konkursie Matematycznym Szkół Gimnazjalnych "Komat" nagrody zdobyli:
I miejsce i Puchar Dyrektora II LO: Jakub Janeczek ze Szkoły Podstawowej w Jezierzycach
II miejsce: Maciej Prądzyński z II LO w Słupsku
III miejsce: Jakub Paziewski ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Słupsku
IV miejsce: Izabela Cabańska z Gimnazjum w Sławnie
V miejsce: Oskar Gac z II LO w Słupsku.
 
Gratulujemy nagrodzonym uczniom, wszystkim uczestnikom oraz ich opiekunom. Życzymy dalszych matematycznych sukcesów.
 
Małgorzata Szwajkowska, Aneta Mikucka
 

 

Laureaci konkursu matematycznego Komat

KOMAT LOGO 25 kwietnia 2018 r. po raz siódmy odbył się w naszej szkole

Konkurs Matematyczny dla gimnazjalistów Komat o puchar Dyrektora II Liceum Ogólnokształcącego w Słupsku.

Z przyjemnością informujemy, że w gronie laureatów konkursu znaleźli się: (kolejność alfabetyczna ! )

  • Izabela Cabańska - Gimnazjum Miejskie w Sławnie
  • Oscar Gac - II LO Słupsk
  • Jakub Janeczek - Szkoła Podstawowa w Jezierzycach
  • Jakub Paziewski - Szkoła Podstawowa nr 3 w Słupsku
  • Maciej Prądzyński - II LO Słupsk

Ogłoszenie wyników i uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 17 maja 2018 r. ( czwartek) o godz. 9.40 w auli szkoły.

Serdecznie zapraszamy.

Organizatorzy konkursu

WYNIKI VI KONKURSU MATEMATYCZNEGO SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH „KOMAT”

KOMAT LOGOWYNIKI VI KONKURSU MATEMATYCZNEGO SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH „KOMAT”
O PUCHAR DYREKTORA II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO W SŁUPSKU

Z ogromną przyjemnością informujemy, iż Komisja Konkursowa wyłoniła 5 laureatów.
Nazwiska uczniów podano w kolejności alfabetycznej:

  1. Dziwisz Kordian - Gimnazjum nr 2
  2. Fijałkowski Michał- Gimnazjum nr 5
  3. Jaremczak Karol - Gimnazjum nr 3
  4. Kowalczyk Michał - Gimnazjum nr 2
  5. Wójcik Jakub - Gimnazjum nr 2

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 26.04.2017 o godz.10 w auli szkoły.

Serdeczne gratulacje.

Komisja Konkursowa

*/