zlota tarcz 2019 70 Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza w Słupsku jest wśród najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów Ogólnokształcących PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2019”

znalazło się w prestiżowym Rankingu „Szkoła Kompetencji Przyszłości” na pozycji 23.
Więcej na: https://zwolnienizteorii.pl/ranking/ranking-2019

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

stypendium W środę, 28 listopada w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku zebrało się łącznie ponad 200 zdolnych uczniów szkół ponadgimnazjalnych z województwa pomorskiego. Okazją była uroczystość wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów przez wicewojewodę Mariusza Łuczyka oraz Pomorską Wicekurator Oświaty Małgorzatę Bielang.

Miło nam poinformować, że w tym gronie znalazł się uczeń naszego liceum z klasy III a - Maksymilian Sapkowski.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

stypendium1