II Liceum Ogólnokształcące

z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza


Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza w Słupsku jest wśród najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2018”
ranking stem

„Mickiewicz” w rankingu 200 liceów najlepiej kształcących w zakresie przedmiotów ścisłych

Pragnę poinformować, iż II Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Słupsku, jako jedyne w mieście, znalazło się w rankingu STEM – czyli Science, Technology, Engineering, Mathematics (nauka, technologia, inżynieria i matematyka). Więcej na www.perspektywy.pl

SzkolaKompetencjiPrzyszlosci2018

Mickiewicz w Rankingu „Szkoła Kompetencji Przyszłości”

II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Słupsku
znalazło się w prestiżowym Rankingu „Szkoła Kompetencji Przyszłości” na pozycji 66.
Ranking Szkół Kompetencji Przyszłości wyróżnia szkoły, które sprzyjają zaangażowaniu społecznemu i rozwojowi
kompetencji praktycznych uczniów. 
Ranking tworzony jest w oparciu o wyniki uczniów w olimpiadzie „Zwolnieni z Teorii”
Więcej na: https://ranking.zwolnienizteorii.pl/ranking-2018

 

WYNIKI FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU FIZYCZNEGO

WYNIKI FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU FIZYCZNEGO:

Mała Olimpiada Fizyczna „Tesla 2018”

Laureaci:

1. Marek Drwal- opiekun: Monika Jurek, Gimnazjum UTO Ustka (13pkt.- 87%)

2. Jakub Maksymilian Rymarz- opiekun: Monika Jurek, Gimnazjum UTO Ustka (12,5pkt.- 83%)

3. Dominik Zieliński- opiekun: Agata Kolatowicz, Gimnazjum przy II LO

w Słupsku (11pkt.- 73%)

 

Finaliści:

4. Roksana Falkowska- opiekun: Agata Kolatowicz, Gimnazjum przy II LO

w Słupsku (9pkt.- 60%)

5. Sebastian Kwaśniak- opiekun: Agata Kolatowicz, Gimnazjum przy II LO

w Słupsku (8,5pkt.- 57%)

6. Wojciech Prądzyński- opiekun: Agata Kolatowicz, Gimnazjum przy II LO

w Słupsku (7,5pkt.- 50%)

7. Jakub Dąbrowski- opiekun: Agata Kolatowicz, Gimnazjum przy II LO

w Słupsku (6,5pkt.- 43%)

8. Martyna Sadowska- opiekun: Agata Kolatowicz, Gimnazjum przy II LO

w Słupsku (6pkt.- 40%)

9. Patrycja Kucharska- opiekun: Monika Jurek, Gimnazjum UTO Ustka

(4pkt.- 27%)

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy wiedzy i zaangażowania,

co na pewno będzie procentowało w przyszłości.

Uroczyste zakończenie Konkursu odbędzie się 26 kwietnia 2018r. o godzinie 14:00

w sali 116.

Organizatorzy:

Romuald Jakowczyk

Krzysztof Kaluga

*/