zlota tarcz 2019 70 Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza w Słupsku jest wśród najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów Ogólnokształcących PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2019”

znalazło się w prestiżowym Rankingu „Szkoła Kompetencji Przyszłości” na pozycji 23.
Więcej na: https://zwolnienizteorii.pl/ranking/ranking-2019

Wolontariusze dla Hospicjum

wpieramy hospicjum

W dniach 1 i 2 listopada na cmentarzu komunalnym w Słupsku odbyła się zbiórka na rzecz hospicjum. W kweście brało udział około 20 wolontariuszy z naszej szkoły. Jak co roku dostaliśmy żółte chustki, czerwone puszki i kalendarzyki dla wrzucających datki. Zostaliśmy podzieleni na grupy 2-3 osobowe, a każda grupa została przydzielona do jednej z sześciu bram. W tym roku pogoda była wyjątkowo przyjazna, dlatego też z jeszcze większą przyjemnością kwestowaliśmy. Na koniec w hospicjum czekał na nas słodki poczęstunek i gorąca herbata.
W akcji udział wzięli :
Bukowska Amelia, Bzdek Julia, Chojnacka Magdalena, Czarniak Hubert, Falkowska Roksana, Formela Martyna, Hyła Magdalena, Kamińska Dominika, Kania Aleksandra, Kowalewska Natalia, Kurkiewicz Aniela, Kwiatkowska Julia, Nowicka Karolina, Orłowska Malwina, Różycka Alicja, Śmigiel Justyna, Terefenko Julia.