foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

II Liceum Ogólnokształcące

z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza


zlota tarcz 2019 70 Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza w Słupsku jest wśród najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów Ogólnokształcących PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2019”
ranking stem

„Mickiewicz” w rankingu 200 liceów najlepiej kształcących w zakresie przedmiotów ścisłych

Pragnę poinformować, iż II Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Słupsku, jako jedyne w mieście, znalazło się w rankingu STEM – czyli Science, Technology, Engineering, Mathematics (nauka, technologia, inżynieria i matematyka). Więcej na www.perspektywy.pl

SzkolaKompetencjiPrzyszlosci2018

Mickiewicz w Rankingu „Szkoła Kompetencji Przyszłości”

II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Słupsku
znalazło się w prestiżowym Rankingu „Szkoła Kompetencji Przyszłości” na pozycji 23.
Ranking Szkół Kompetencji Przyszłości wyróżnia szkoły, które sprzyjają zaangażowaniu społecznemu i rozwojowi
kompetencji praktycznych uczniów. 
Ranking tworzony jest w oparciu o wyniki uczniów w olimpiadzie „Zwolnieni z Teorii”
Więcej na: https://zwolnienizteorii.pl/ranking/ranking-2019

 

GALA WOLONTARIATU 2018

gala wolont2018  

14 grudnia w Słupskim Ośrodku Kultury w Słupsku odbyła się uroczysta GALA WOLONTARIATU 2018.
Z naszego klubu wzięły w niej udział następujące osoby: nasza koordynatorka p. Beata Szlom oraz przewodnicząca Kamila Telakowska, Roksana Falkowska, Hubert Czarniak, Michał Siciński, Alicja Górmińska, Marta Depta, Igor Łuszczyński, Wiktoria Nosek, Martyna Wiśniewska, Weronika Leśniowska, Maja Bierka i Sandra Kruszewska. Podczas gali nagrodzono najbardziej aktywnie działające kluby wolontariusza - w tym nasz! Na ręce przewodniczącej klubu wręczono nam dyplomy uznania.
Ponadto ogłoszono laureatów Konkursu „Młodzieżowa Inicjatywa Lokalna 2018”. Nasz klub otrzymał miano laureata - wszystko za sprawą tych osób: Kornelii Chocianowskiej, Heleny Drzazgowskiej, Martyny Formeli, Alicji Górmińskiej, Natalii Janiak, Natalii Kowalewskiej, Mikołaja Kowalskiego, Igora Łuszczyńskiego, Aleksandry Udzińskiej, Kamili Telakowskiej i Darii Żuralskiej, którzy realizowali projekt „Micek dla Seniorów” przez cały listopad.


W tym roku postanowiono również docenić koordynatorów klubów, bo bez nich nawet nie wiedzielibyśmy o akcjach. Dlatego cieszymy się, że p. Beata Szlom została wyróżniona. Na zakończenie uroczystości odbył się koncert Zespołu „NO CO PUKA” oraz bankiet.
Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tym wydarzeniu i z niecierpliwością czekamy na przyszłoroczną galę.

1   2

3   4

5

6