foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

II Liceum Ogólnokształcące

z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza


zlota tarcz 2019 70 Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza w Słupsku jest wśród najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów Ogólnokształcących PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2019”
ranking stem

„Mickiewicz” w rankingu 200 liceów najlepiej kształcących w zakresie przedmiotów ścisłych

Pragnę poinformować, iż II Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Słupsku, jako jedyne w mieście, znalazło się w rankingu STEM – czyli Science, Technology, Engineering, Mathematics (nauka, technologia, inżynieria i matematyka). Więcej na www.perspektywy.pl

SzkolaKompetencjiPrzyszlosci2018

Mickiewicz w Rankingu „Szkoła Kompetencji Przyszłości”

II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Słupsku
znalazło się w prestiżowym Rankingu „Szkoła Kompetencji Przyszłości” na pozycji 23.
Ranking Szkół Kompetencji Przyszłości wyróżnia szkoły, które sprzyjają zaangażowaniu społecznemu i rozwojowi
kompetencji praktycznych uczniów. 
Ranking tworzony jest w oparciu o wyniki uczniów w olimpiadzie „Zwolnieni z Teorii”
Więcej na: https://zwolnienizteorii.pl/ranking/ranking-2019

 

Rozpoczęcie sezonu motocyklowego

wolontariusze dla Wiatraczka  

14 kwietnia 2019 roku (niedziela) o godz. 12.00 w Parku Kultury i Wypoczynku odbyło się rozpoczęcie sezonu motocyklowego. Grupa motocyklowa postanowiła wspomóc Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych ,,Wiatraczek” poprzez umożliwienie mu zbierania datków wśród motocyklistów. Wolontariusze z naszego klubu: Daria Żuralska, Ola Udzińska, Maja Kalinowska, Natalia Janiak, Malwina Orłowska, Julia Bzdek i Roksana Falkowska wsparli zarówno organizatorów imprezy, rozdając przybywającym motocyklistom kupony i losy, jak i Stowarzyszenie działające na rzecz dzieci z zespołem Downa, zbierając pieniądze oraz promując działania ,,Wiatraczka” poprzez rozdawanie ulotek wraz z naklejkami.