zlota tarcz 2019 70 Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza w Słupsku jest wśród najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów Ogólnokształcących PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2019”

znalazło się w prestiżowym Rankingu „Szkoła Kompetencji Przyszłości” na pozycji 23.
Więcej na: https://zwolnienizteorii.pl/ranking/ranking-2019

Świętujemy Dzień Godności Osób Niepełnosprawnych

61836371 1836143303198852 74402238159650816 n
5 czerwca nasi wolontariusze z Klubu "Micek i przyjaciele": Aleksandra Korkosińska (1a) oraz Jakub Andrus (2a) uczestniczyli w obchodach XIX Dnia Godności i Walki  z Dyskryminacją Osób z Niepełnosprawnościami.
Przez cały dzień wspieraliśmy  Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Wiatraczek" poprzez działania w sekcji kulinarnej oraz serwując napoje uczestnikom wydarzenia, tak licznie zgromadzonym w Parku Kultury i Wypoczynku w Słupsku. Niezwykłą przyjemnością była dla nas pomoc podczas obchodów Dnia Godności, tym bardziej w tak piękny i słoneczny dzień.
Do zobaczenia za rok!