zlota tarcz 2019 70 Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza w Słupsku jest wśród najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów Ogólnokształcących PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2019”

znalazło się w prestiżowym Rankingu „Szkoła Kompetencji Przyszłości” na pozycji 23.
Więcej na: https://zwolnienizteorii.pl/ranking/ranking-2019

BIEG KAZIUKÓW

bieg W sobotę 3 marca wolontariusze z naszego szkolnego klubu „Micek i Przyjaciele” pomagali przy organizacji II Słupskiego Biegu Kaziuków - "Kaziukowa Piątka" i II Słupskiego Nordic Walkingu Kaziuków - "Kaziukowa Piątka" zorganizowanych przez Parafię pw. Św. Jana Kantego w Słupsku, Modular Consulting i Stowarzyszenie Drużyna Pomorska "Wilce".

Zadaniem naszych wolontariuszy było „obstawienie” całej długość trasy- 6 km (w Lasku Południowym), ale w trakcie zawodów uczestnicy mogli również liczyć na nasz gorący doping.

Po zakończonych zawodach na wszystkich czekała ciepła herbata i słodki poczęstunek.